Speciální nabídka

F.A.Q - Odpovědi na vaše otázky

Pokud na této stránce nenaleznete odpověď na Váš dotaz, napište nám.

Nemáme, jedná se pouze o sídlo firmy, ale nabízíme Vám na této adrese možnost odběru zboží. Záleží samozřejmě na vzájemné dohodě.
Ano. Všechno zboží je skladem a jsme schopni ho ihned expedovat.
Ano. Eshop automaticky generuje potvrzení objednávek emailem. Pokud email nedorazí tak buď je chyba u nás někde ve skriptu, nebo byla špatně zadána emailová adresa. Napište nám a my to prověříme.
Občas ano. Záleží hodně na výrobci. Třeba firmy Respiro a Blue Fly jsou v tomto směru ochotné a zboží buď dovyrobí, nebo najdou ve svých skladech.
Pro tento případ jsou přiloženy i velikostní tabulky produktu. Pokud najdeme tabulku velikostí i u výrobce pak je přiložena mezi soubory u zobrazeného produktu. Pokud se přece jenom netrefíte, pak Vám ochotně zboží vyměníme nebo Vám vrátíme peníze.
Produktové obrázky jsou dotvářeny přes šablonu v grafickém softwaru. Jen zlomek produktů má proto skutečnou fotografii. Pokud upravujeme barvy produktů snažíme se co nejvíce odladit jejich skutečnou barvu. Velmi ale záleží na zobrazovacích možnostech zákazníka. Každé zařízení může podávat barvy jinak a odlišovat je tak od skutečnosti.