Speciální nabídka

Nejnovější zprávy

Zahájili jsme velký výprodej. Zlevnili jsme zboží ze starších kolekcí, nebo zboží které se nám zdálo zbytečně drahé, ale museli jsme držet vysokou cenu kvůli cenové politice výrobce. Takže v tuto chvíli je vhodné doba na doplnění Vašeho šatníku.

Je to skvělé, ale aby nám to nadšení vydrželo :) Po několika dlouhých letech se náš eshop dočkal redesignu. Snažili jsme se ho udělat přehlednější a lépe propojit jeho součásti. Očekáváme, že nás upozorníte na chyby, kterých se určitě dost objeví. Prosíme proto o schovívavost a pokud něco nebude fungovat podle Vašich přestav, tak nám to napište.

Stále se nám daří držet nízko cenu na kolekci triček firmy Santa Manta: The Soul of Cars. Stále velký výběr motivů a velikostí, takže vybrat si může teď každý.

Na Twitteru a Facebooku lze nárazově nalézt slevové kódy pro nákup v našem eshopu. Sledujte nás na sociálních sítích a žádný kupón Vám už neuteče.

Rejoice a UAX! vydaly nové katalogy zboží. UAX to sice udělal už na konci minulého roku, ale stále je to platný katalog pro tento rok. Prohlédnout si je můžete zde: Rejoice | UAX!